Kronika naší rodiny

Červen 2007

Davídek dostal indiánský stan. Tak hrozně se mu líbí, že se v něm prvně převrátil z bříška na záda. Nejraději kope nožičkama do stěn stanu, až se celé tee-pee třese. Váží: 6.730 kg Měří: 67 cm

Teta záchranářka

Obrázek(07).jpg

6.6.2007

Odpoledne si vyšla babička Vendy s Davídkem do ulic... Najednou se spustil ohromný déšť. Naštěstí máme tetičku!!! Rychle napla svoje lýtka a uháněla pro Davídka :o)

V sobotu, po vítání občánků jsme jeli do Kostelce. Dokonce i táta, což je tedy úspěch :o) Měli jsme grilování ve stodole. Tedy grilovalo se venku a ve stodole jsme se cpali.

V neděli dopoledne jsme vyrazili na prochnu. Mamka, taťka a šikulka :o) Původně jsme šli jen k Nynickému kanálu, ale jelikož táta chtěl k Nadrybskému kanálu, vydali jsme se ještě tímto směrem. Projížděli jsme staré zarostlé cesty a nakonec jsme museli i přes pole. Ještě, že tam nebylo obilí nebo třeba kukuřice :o) Nakonec jsme vyrazili ještě směrem do průhonu, odkud jsme se vrátili do vesnice. Perfektní dobrodružství, jen trochu moc pražilo sluníčko.

V sobotu 16.6.2007od 14,30 h  jsme byli na vítání občánků v Horní Bříze. Davídek od jedenácti dopoledne nespal, tak už byl dost unavený. Vystoupení dětí z MŠ se zálibou sledoval, ale když se měl fotit v kolébce, začal se mračit a už se neusmál. Venku dokonce brečel, tak máme konečně taky nějaké akčnější  fotky! :o)
 
Díky za návštěvu!!!