Kronika naší rodiny

Oblíbené stránky

Zajímavé odkazy

 

Žena-in: Porody, porodnice

 

MaTaMi

 

Bazárek: www.mimibazar.cz

 

www.miminka.cz

 

 

RODINA    

 

 

eMIMINO

 

HAM - Hnutí za Aktivní Mateřství

 

APERIO - společnost pro zdravé rodičovství

 

Ivana Königsmarková - Těhotenství není nemoc!

 

Vlasta Marek: Nová doba porodní Nová doba porodní - mirror a také Nová doba porodní - mirror

 

www.tehulka.cz

 

Asociace nemocnic ČR (ANČR)

 

ČAD - Česká asociace dul

 

Hnutí za aktivní mateřství (HAM)

 

Laktační Liga, kojení

 

Porodní dům

 

ProFem - "je obecně prospěšná společnost, která se zaměřuje na poskytování poradenských služeb a konzultací ženským projektům a organizacím."

 

Mateřská centra

 

Banka pupečníkové krve

"Pupečníková krev je stejně jako kostní dřeň zdrojem krvetvorných buněk k transplantaci.
Darováním pupečníkové krve můžete zachránit život."

 

9 měsíců - seznam porodnic

 

seznam porodnic na www.rodina.cz

 

Porodnice v Praze 4 Podolí (Ústav pro péči o matku a dítě) 

 "V případech, kdy to stav rodičky umožňuje, může si rodící zvolit polohu a režim v průběhu porodu, včetně II. porodní doby. Porodní sál umožňuje porody ve zcela samostatných místnostech, každá s vlastním sociálním zařízením, přítomnost otce dítěte či jiné žádané (obvykle příbuzné) osoby je samozřejmostí. U fyziologických porodů je možný volný pohybový režim, sprchy, vaky, porodní židličky, balóny, závěsné lano. V případě komplikací je samozřejmostí akutní císařský řez přímo na porodním sále. Porodní sál používá 2 přístroje intrapartální pulzní oxymetrie, nejmodernější techniku monitorování stavu plodu v průběhu porodu. Je využívána též technika trojrozměrného ultrazvuku. Pokud si rodička přeje a nejsou-li žádné kontraindikace, může darovat pupečníkovou krev pro získávání kmenových buněk, neboť ÚPMD spolupracuje v síti pracovišť Banky pupečníkové krve."
Ale zde si můžete přečíst poměrně negativní zkušenost... :(

 

MEDA s.r.o. - v Praze na Bulovce. - "Nejsme v žádném případě zařízení zaměřené na čistě "přirozené" nebo "alternativní" porodnictví, ale snažíme se o jistý kompromis mezi těmito principy a lékařským vedením porodu se snahou, aby porod trval co nejkratší dobu, byl co nejméně bolestivý a především aby v žádném případě nebylo ohroženo dítě"

 

Virtuální porodnice

 

eMartinka - "Obsahem stránek je hlavně Martinka ve všech podobách. Popisuji naše problémy s neplodností, těhotenstvím, Martinčino narození a denně příběhy z jejího života.V rubrice Novinky z bříška sledujte průběh našeho druhého těhotenství. Ve Fotoalbu máte možnost zhlédnout Martinčiny fotografie od jejího narození a v poslední době přibyly i utrazvukové, našeho ještě nenarozeného miminka. Samozřejmě zde najdete i něco navíc, například co děláme doma, nebo odkazy na stránky jiných dětí. Můžete se stát i autory a zveřejnit svůj článek na našich stránkách."

 

CHINAGOLD

odhad pohlaví mimina na základě data jeho početí a data narození matky. Založeno na staré čínské tabulce narození. - Dejte nám vědět, jestli to vychází!

 

Horoskopy On-line

 

Právní stéblo - právní poradna

 

Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu!!!